Kurumsal
desk

Dünyadaki enerji kaynaklarının teker teker tükenmesi geri dönüşüm ve hurdacılık sektörlerinin canlanmasına sebep olmuştur. Hurdacılık sayesinde enerji, para, zaman ve insan gücünden kazanç sağlanır. Firmamız da sektörün gelişimini takip etmekte ve bu gelişmeye ayak uydurmaktadır. Firmamız bünyesinde birçok geri dönüşüm çalışması yapılmakta ve çeşitli atık maddelerin geri kazanımıyla ilgili aracı rol oynanmaktadır. Bu maddelerin geri kazanılması ile çoğumuz için atıktan ibaret olan ürünler doğada kalıp canlıların sağlığını tehdit etmez üstelik yeniden kullanılabilir hale getirilerek yeni ürünlerin yapısına katılabilir. Firmamız hurdaları geri kazanmanın ekonomiye olan faydalarının farkındadır ve bu önemli görevi en iyi şekilde yerine getirmektedir. Tüm firma ekibi profesyonel çalışanlardan oluşur.

İstanbul’un Her Yerindeyiz

İstanbul’un tüm bölgelerine firma hizmetini en iyi şekilde vermeye çalışıyoruz. Bu konuda tüm uzman ekibimiz ve teknolojik ekipmanlarımız ile müşterilerimize eksiksiz ve özenli bir hizmet sunmaktayız. Firmamız gelişen teknolojinin hurdacılık sektöründeki önemini kavramıştır. Bu sebeple son teknoloji ürünü ekipmanları bütün geri kazanım ve hurda ticareti çalışmalarında son derece verimli kullanmaktadır. Bununla birlikte sektörde ve ilgili teknoloji alanında her yeniliği takip ederek müşterilerimize daha iyi hizmet vermeye çalışmaktayız.

7/24 Kaliteli Hizmet

Hurda teslimatı yapmak isteyen tüm müşterilerimiz için uzmanlarımız İstanbul’da bulunan tüm ev ve işyerlerine zamanında ulaşmakta ve eksiksiz bir şekilde görevini yerine getirmeye çalışmaktadır. Hurdacılık ile uğraşan ve atık maddelere ihtiyaç duyan müşterilerimiz ise bizimle iletişime geçebilirler. Müşterilerimiz ile müzakere edilerek belirlenecek bir tarihte teslimat yapılır ve firmamızın bütün ticari işleri nakit ödeme ile sürdürülmektedir. Aynı zamanda müşterilerimize zamanında iş bitirme garantisi verilmektedir. Bununla birlikte hurda alımı için çalışan bütün ekiplerimiz 7/24 hizmet vermektedir.

Tek Referans Müşteri Memnuniyeti

Firmamız için önemli olan iyi para kazanmak değil hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe iyi bir yer edinmektir. Bu sebeple en güçlü referansımız da çalışmalarımızdan memnun kalmış müşterilerimiz olacaktır. Sektörde başarılı bir noktaya geldiğimizin farkında bir firma olarak bu noktadan daha ileri hedefliyoruz. Bu yüzden sektörle ilgili bütün yenilikler ve müşterilerimizin geri dönüşleri firmamız için büyük önem taşımaktadır.

  • Demir Metal Hurdaları
  • Çelik Hurdaları
  • Bakır Hurdaları
  • Kablo Hurdaları
  • Alüminyum Hurdaları
  • Plastik Hurdaları
  • Kağıt Hurdaları
  • Beyaz Eşya Hurdaları

Portföy

20000+

MUTLU MÜŞTERİ

10000+

İHRACAT KAPASİTE